House za Kúpiť, Švajčiarsko - 521 výsledky

Na predaj. Tento pekný dom je zariadený v modernom štýle, má rozlohu 150 m², celkovo má 4 izby. Dom bol postavený v 1997. Dom sa nachádza na tichom mieste. Dom ponúka pekný panoramatický výhľad na hory ; v okolí je park. Dom je dobre presvetlený. Dom má 1 {argument} Open {argument} Hammam. Dom má 1, 1 jedáleň a špajzu. K nehnuteľnosti prináleží záhrada vírivku. K vybaveniu patrí hammam.
Na predaj. Tento pekný dom pozostáva z 2 poschodí, má rozlohu 150 m², celkovo má 5 izieb. Dom bol postavený v 2017. Dom sa nachádza na tichom mieste, je orientovaný južne. Dom ponúka pekný výhľad. Táto nehnuteľnosť je z kameňa. Dom má pivnicu. Nachádza sa tu súkromná garáž. Cena je 2.
Na predaj. Tento pekný dom pozostáva z 2 poschodí, má rozlohu 160 m², celkovo má 5 izieb. Dom bol postavený v 2017. Dom sa nachádza na tichom mieste, je orientovaný južne. Dom ponúka pekný výhľad. Táto nehnuteľnosť je z kameňa. Dom má pivnicu. Nachádza sa tu súkromná garáž. Cena je 2.
Na predaj. Tento pekný dom pozostáva z 3 poschodí, má rozlohu 160 m², celkovo má 4 izby. Dom je situovaný v novostavbe, rok výstavby je 2017. Dom ponúka pekný panoramatický výhľad na hory. Dom je slnečný. Dom má 1 {argument} TumbleDryer. Dom má 1. Nachádza sa tu garáž.
Na predaj. Tento pekný dom pozostáva z 3 poschodí, má rozlohu 110 m², celkovo má 6 izieb. Dom bol postavený v 1990. Dom ponúka pekný panoramatický výhľad; v okolí je občianska vybavenosť.. Dom má pivnicu. Nachádza sa tu parkovisko.
Na predaj. Tento pekný dom pozostáva z 3 poschodí, má rozlohu 136 m², celkovo má 4 izby. Dom bol postavený v 2017. Dom sa nachádza na tichom mieste. Dom ponúka pekný panoramatický výhľad na hory ; v okolí je mestská hromadná doprava (50 m), občianska vybavenosť. Nachádza sa tu parkovisko 2 miestá. K dispozícii od 201 augusta 2017.
Na predaj. Tento dom má rozlohu 180 m², celkovo má 4 izby. Dom bol zrekonštruovaný v 2006. Dom sa nachádza na tichom mieste. V okolí je mestská hromadná doprava, občianska vybavenosť. Dom je slnečný. Táto nehnuteľnosť je navrhnutá architektom, je z kameňa a má tiež mezanín. Dom má 1 kuchyňu. Dom má 1 a pivnicu.
Yverdon-les-Bains
Na predaj. Dom bol postavený v 2006. Nehnuteľnosť je s ateliérom. Dom sa nachádza uprostred dvora a na tichom mieste. Je tu výťah, nachádza sa tu tiež schodisko, ponúka pekný panoramatický výhľad na jazero a na hory. Dom má presklennú stenu. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má vlastný krb. Dom má 1 {argument} Furnished {argument} Open {argument} Separated. Dom má 1, 1 jedáleň, 1 pracovňu, suterén a vínnu pivnicu. Kúrenie tepelným čerpadlom. Vstup je zabezpečený alarmom. Nachádza sa tu garáž a tiež box pre autá. Dom má bazén. Dom je vybavený solárnymi panelmi.
Bagnes
41a Chemin de la Bergerie
23180
Na predaj. Táto pekná vila má rozlohu 180 m², celkovo má 4 izby a z toho 3 spálňe. Chata bola postavená v 2010. Chata má 1 balkón orientovaný na juh. Chata ponúka pekný panoramatický výhľad na hory. Chata je slnečná. Chata má 1 {argument} Open {argument} 2 {argument} Bathroom {argument} WaterRoom {argument} 4. Chata má 1 1 odkladací priestor a navyše má aj zariadenú povalu. Nachádza sa tu garáž. Chata má verandu.
Na predaj. Táto farma má rozlohu 500 m², celkovo má 12 iz. Farma bola postavená v 1870 a bola zrekonštruovaná v 2012. Nehnuteľnosť je so stodolou a stajňou. Farma sa nachádza na tichom mieste. Je situovaná na poslednom poschodí, ponúka pekný výhľad. Táto nehnuteľnosť je v zastaralom štýle, je z kameňa. Farma má 1 {argument} Open {argument} Bathroom {argument} WaterRoom. Farma má 1, 1 jedáleň, pivnicu, suterén, vínnu pivnicu a povalu. Nachádza sa tu garáž 4 miestá. K ostatným výhodám patrí knižnica.