House za Kúpiť, Spojené kráľovstvo - 944 výsledky

Na predaj. Tento dom má celkovo 4 izby a z toho 4 spálňe. Dom bol zrekonštruovaný. Nie sú potrebné žiadne práce. Dom má 2. K nehnuteľnosti prináleží záhrada.
Na predaj. Tento dom má rozlohu 189 m², celkovo má 4 izby a z toho 4 spálňe. Dom sa nachádza na tichom mieste. Dom má prestrešenú terasu. Dom má 2. Dom má 1 pracovňu. Nachádza sa tu garáž 2 miestá. K nehnuteľnosti prináleží záhrada, vnútorný dvor a verandu.
Na predaj. Tento bungalow má celkovo 5 izieb a z toho 5 spálňe. Bungalov bol zrekonštruovaný. Nie sú potrebné žiadne práce. Bungalov má 3.
King's Lynn and West Norfolk District
24165
Na predaj. Tento dom má rozlohu 165 m², celkovo má 4 izby a z toho 4 spálňe. Dom má 2. K nehnuteľnosti prináleží záhrada, navyše má aj bazén.
Na predaj. Tento dom má celkovo 3 izby a z toho 3 spálňe. Dom má 1 {argument} Open {argument} 1. Dom má 2 a 1 jedáleň. K nehnuteľnosti prináleží záhrada.
Na predaj. Tento vybavený dom má celkovo 3 izby a z toho 3 spálňe. V okolí je mestská hromadná doprava. Dom má dvojité okná, presklennú stenu a strešný svetlík. Táto nehnuteľnosť je v zastaralom štýle, na podlahe sa nachádzajú dlaždice. Dom má kuchyňu, v ktorej je Oven, Sink a Hood {argument} HotPlate {argument} 1 {argument} Bathroom {argument} Shower. Dom má 2, skrine a povalu. Kúrenie je plynové. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a súkromná záhrada.
Na predaj. Tento vybavený dom má celkovo 5 izieb a z toho 5 spálňe. Dom je pekne zariadený. Strecha je škridlicová. Nehnuteľnosť je s hosťovským domom. Dom sa nachádza v dedine. Dom ponúka pekný výhľad do záhrady. Dom má prestrešenú terasu a presklennú stenu vďaka čomu je dobre presvetlený a slnečný ; je dobre izolovaný. Táto nehnuteľnosť je v zastaralom štýle, má okrasný strop, má svoj vlastný krb. Dom má 1 {argument} Furnished {argument} Oven, Fridge, Sink a Hood {argument} HotPlate {argument} 3 {argument} Bathroom {argument} WaterRoom. Dom má 1, 1 jedáleň, 1 pracovňu, práčovňu, skrine a povalu. Nachádza sa tu garáž, parkovisko. K nehnuteľnosti prináleží vnútorný dvor, navyše má aj bazén vírivku. Rovnako sa tu nachádza aj fitnes centrum.
Na predaj. Tento dom má celkovo 4 izby a z toho 4 spálňe. Dom má 1 {argument} 1 {argument} Bathroom {argument} WaterRoom. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a súkromná záhrada.
Na predaj. Tento dom má celkovo 3 izby a z toho 3 spálňe. Rekonštrukcia je potrebná. V okolí je mestská hromadná doprava, občianska vybavenosť. Dom má 1 {argument} Separated {argument} 1. Dom má 2. K nehnuteľnosti prináleží záhrada, vnútorný dvor a verandu.
Na predaj. Tento vybavený dom má celkovo 4 izby a z toho 4 spálňe. Dom je pekne zariadený. Nachádza sa tu schodisko, ponúka pekný výhľad; v okolí je občianska vybavenosť. Dom má dvojité okná vďaka čomu je dobre presvetlený a slnečný. Táto nehnuteľnosť má drevené parkety. Dom má 1 {argument} Furnished {argument} Oven, WasherDryer, Sink a Hood {argument} HotPlate {argument} 3 {argument} Bathroom {argument} WaterRoom {argument} Hammam. Dom má 1, 1 jedáleň, miestnosť na hranie, práčovňu a skrine. Kúrenie je podlahové. Nachádza sa tu parkovisko. K nehnuteľnosti prináleží záhrada, vnútorný dvor a verandu, navyše má aj bazén. K vybaveniu patrí hammam. Rovnako sa tu nachádza aj fitnes centrum a tenisový kurt.