House za Kúpiť, Španielsko - 19 193 výsledky

Benitachell
344
Na predaj. Táto vybavená vila pozostáva z 2 poschodí, je zariadená v modernom štýle, má rozlohu 344 m², celkovo má 3 izby. Chata je situovaná v novostavbe, rok výstavby je 2017. Chata sa nachádza na tichom mieste, je orientovaná juho-západne. Chata ponúka pekný panoramatický výhľad na more ; v okolí je občianska vybavenosť. Chata má presklennú stenu vďaka čomu je dobre presvetlená. Táto nehnuteľnosť je z kameňa, má svoj vlastný krb. Chata má 1 {argument} Equipped kuchyňu. Chata má 1. Chata má terasu (77 m²), navyše má aj bazén. K dispozícii od 1. K ostatným výhodám patrí spoločenská miestnosť a fitnes centrum.
Málaga
Calle
323
Na predaj. Tento pekný dom má rozlohu 323 m², celkovo má 4 izby. Dom bol postavený v 1991. Nehnuteľnosť je s nádvorím. V okolí je obchod, mestská hromadná doprava, občianska vybavenosť. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má vlastný krb. Dom má 1 {argument} Furnished {argument} Bathroom {argument} WaterRoom. Dom má 1 (50 m²) práčovňu a skrine. Nachádza sa tu súkromná garáž (100 m²). K nehnuteľnosti prináleží vnútorný dvor.
Alhaurín de la Torre
Calle Olmo
250
Na predaj. Tento pekný dom pozostáva z 2 poschodí, má rozlohu 250 m², celkovo má 5 izieb. Dom je pekne zariadený a je situovaný v novostavbe, rok výstavby je 2006. Dom sa nachádza na tichom mieste. Je situovaný na prízemí ; v okolí je mestská hromadná doprava, more, občianska vybavenosť. Táto nehnuteľnosť má dlaždice, má svoj vlastný krb. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} Furnished {argument} Separated {argument} Hood. Dom má 1, 1 jedáleň, práčovňu, šatník, pivničnú kobku, skrine, suterén, vínnu pivnicu a povalu. Dom má klimatizáciu. K nehnuteľnosti prináleží záhrada barbecue, navyše má aj súkromný bazén. K ostatným výhodám patrí spoločenská miestnosť. Dom je vybavený solárnymi panelmi.
La Nucia
Callevoltor
256
Na predaj. Tento vybavený dom pozostáva z 3 poschodí, má rozlohu 256 m², celkovo má 4 izby. Dom bol postavený v 2005. Nehnuteľnosť je so skladom. Dom ponúka výhľad na more ; v okolí je obchod, občianska vybavenosť. Dom je dobre presvetlený. Dom má 1 {argument} Bathroom {argument} WaterRoom. Dom má 1 jedáleň a skrine. Kúrenie je plynové a má tiež klimatizáciu. K nehnuteľnosti prináleží záhrada s rozlohou 500 m² barbecue, navyše má aj bazén.
Orihuela
56CalleDe La Turquesa
200
Na predaj. Táto pekná jednopodlažná vila 1 poschodia, má rozlohu 200 m², celkovo má 4 izby. Chata je pekne zariadená, rok výstavby je 2005. V okolí je mestská hromadná doprava, občianska vybavenosť. Chata nemá susedov. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má vlastný krb. Chata má 1 kuchyňu. Chata má 1 a pivničnú kobku. Kúrenie je elektrické a má tiež klimatizáciu. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a verandu, navyše má aj bazén.
La Vila Joiosa
335
Na predaj. Tento pekný dom je zariadený v modernom štýle, má rozlohu 335 m², celkovo má 6 izieb. Dom bol postavený v 2008. Nehnuteľnosť je s prístavbou. Je tu výťah, ponúka pekný výhľad na more ; v okolí je mestská hromadná doprava (35 km), more, občianska vybavenosť. Dom má 1 {argument} Equipped kuchyňu. Dom má klimatizáciu. Nachádza sa tu garáž. Dom má terasu (66 m²). K ostatným výhodám patrí spoločenská miestnosť.
El Campello
8CalleGerret
200
Na predaj. Tento pekný vybavený dom má rozlohu 200 m², celkovo má 2 izby. Dom je pekne zariadený, rok výstavby je 2010. V okolí je more. Dom má dvojité okná a elektrické žalúzie ; bez susedov. Táto nehnuteľnosť má dlaždice. Dom má 1 {argument} Separated kuchyňu. Dom má 1. Dom má klimatizáciu. Nachádza sa tu 2 miestá. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a súkromná záhrada, navyše má aj bazén.
Marbella
196
Na predaj. Tento dom má rozlohu 196 m², celkovo má 4 izby.
Cártama
165
Na predaj. Tento pekný vybavený dom má rozlohu 165 m², celkovo má 3 izby. Dom je v dobrom stave, rok výstavby je 1997. Dom má dvojité okná. Táto nehnuteľnosť má dlaždice, má svoj vlastný krb. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} Open kuchyňu. Dom má 1 a 1 jedáleň. Dom má klimatizáciu. Dom má barbecue, má verandu, navyše má aj bazén. K dispozícii od 1.
Marbella
Urbanizaci�n
182
Na predaj. Tento pekný dom pozostáva z 2 poschodí, má rozlohu 182 m², celkovo má 4 izby. Dom je orientovaný južne. V okolí je obchod (2 minúty), mestská hromadná doprava, more (5 minúty), občianska vybavenosť. Dom má dvojité okná vďaka čomu je dobre presvetlený. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má vlastný krb. Dom má 1 {argument} Equipped kuchyňu. Dom má 1, práčovňu a skrine. Dom má klimatizáciu. Vstup je zabezpečený alarmom. Nachádza sa tu súkromn 1 miesto. K nehnuteľnosti prináleží súkromná záhrada a loggiu, navyše má aj bazén.