House za Kúpiť, Slovinsko - 7 výsledky

Sv. Trojica v Slov. goricah
140
Na predaj. Tento dom je zariadený v modernom štýle, má rozlohu 140 m², celkovo má 4 izby. Dom je situovaný v novostavbe. Pozemok má rozlohu 763 m², je so skladom. Nie sú potrebné žiadne práce. Nachádza sa tu schodisko ; v okolí je mestská hromadná doprava (10 minúty). Dom je dobre presvetlený ; je dobre izolovaný. Dom má 1 kuchyňu. Dom má 1, 1 jedáleň, šatník a komoru. Nachádza sa tu garáž, parkovisko.
Ľubľana
355
Na predaj. Tento dom pozostáva z 3 poschodí, je zariadený v modernom štýle, má rozlohu 355 m². Pozemok má rozlohu 491 m². Nie sú potrebné žiadne práce. Dom je orientovaný slnečnou stranou. Nehnuteľnosť sa nachádza na 3 poschodí, nachádza sa tu tiež schodisko, ponúka pekný výhľad; v okolí je mestská hromadná doprava. Dom je dobre presvetlený a slnečný. Táto nehnuteľnosť má drevené parkety. Dom má 1 kuchyňu. Dom má 1, 1 jedáleň a práčovňu. Nachádza sa tu garáž, parkovisko. Dom má bazén. Rovnako sa tu nachádza aj fitnes centrum.
Na predaj. Tento pekný dom má rozlohu 111 m², celkovo má 4 izby. Dom je situovaný v novostavbe. Dom má Furnished kuchy. Dom má pivnicu. Dom má klimatizáciu. Nachádza sa tu garáž, parkovisko (111 m²). Dom má bazén. Cena je 450000€ (EUR). K vybaveniu patrí televízia. Prístup je bezbariérový.
Na predaj. Táto pekná vila má rozlohu 170 m². Vila bola zrekonštruovaná v 2004. Pozemok má rozlohu 782 m², je s hangárom. Vila je orientovaná slnečnou stranou. V okolí je občianska vybavenosť. Vila má dvojité okná vďaka čomu je slnečná ; je dobre izolovaná. Táto nehnuteľnosť má drevené parkety. Vila má 1 {argument} Kitchenette. Vila má 1 jedáleň, 1 pracovňu a pivnicu. Vila má klimatizáciu. Vstup je zabezpečený alarmom. Nachádza sa tu garáž, parkovisko. K nehnuteľnosti prináleží záhrada.
Na predaj. Tento dom pozostáva z 4 poschodí, má rozlohu 540 m², celkovo má 9 izieb. Pozemok má rozlohu 550 m². Je tu výťah, ponúka panoramatický výhľad na more ; v okolí je mestská hromadná doprava.. Dom má pivnicu. Dom má klimatizáciu. Nachádza sa tu garáž, parkovisko. Dom má bazén. Cena: (vrátane poplatkov realitnej kancelárii).
Gozd Martuljek
4
Na predaj. Tento dom pozostáva z 3 poschodí, celkovo má 5 izieb a z toho 4 spálňe. Dom ponúka pekný výhľad na hory. Dom je dobre presvetlený a slnečný. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má vlastný krb. Dom má 1 {argument} Bathroom {argument} WaterRoom {argument} Hammam {argument} Separated. Dom má 1, 1 pracovňu a práčovňu 1 odkladací priestor suterén a vínnu pivnicu. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží záhrada. Cena je 450000€ (EUR). K vybaveniu patrí hammam. K ostatným výhodám patrí spoločenská miestnosť.
Na predaj. Tento dom pozostáva z 3 poschodí, celkovo má 4 izby a z toho 3 spálňe. Dom bol zrekonštruovaný. Rekonštrukcia je potrebná. Je tu výťah, ponúka výhľad do záhrady ; v okolí je mestská hromadná doprava, občianska vybavenosť. Dom má dvojité okná. Dom má 1 {argument} Oven a Sink {argument} HotPlate {argument} Bathroom {argument} Shower. Dom má 1, 1 pracovňu, práčovňu, šatník, suterén a vínnu pivnicu. Nachádza sa tu garáž. Dom má bazén vírivku. Cena je 410000€ (EUR). K vybaveniu patrí televízia.