House za Kúpiť, Rakúsko - 2 524 výsledky

Na predaj. Tento dom má rozlohu 721 m². Pozemok má rozlohu 721 m². Dom ponúka pekný výhľad na hory ; v okolí je občianska vybavenosť.. Kúrenie je plynové a podlahové a má tiež klimatizáciu. Vstup je zabezpečený alarmom. Nachádza sa tu garáž, parkovisko a prístrešok na autá 4 miestá, v blízkosti je bezproblémové parkovanie. Dom má vírivku.
Na predaj. Tento dom je zariadený v modernom štýle, má rozlohu 176 m², celkovo má 4 izby. Pozemok má rozlohu 413 m². V okolí je obchod, mestská hromadná doprava. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má vlastný krb. Dom má 1 {argument} Furnished kuchyňu. Dom má 1, pivničnú kobku a suterén. Kúrenie je podlahové. Vstup je zabezpečený alarmom. Nachádza sa tu parkovisko. Cena je 1190000€ (EUR). K vybaveniu patrí televízia.
Vöcklabruck
70
Na predaj. Tento dom má rozlohu 70 m², celkovo má 3 izby. Dom je v dobrom stave. Pozemok má rozlohu 886 m², je s ateliérom. Dom ponúka pekný výhľad. Táto nehnuteľnosť v udržiavanom stave má drevené parkety dlaždice. Dom má 1 {argument} Separated. Dom má 1, pivničnú kobku a pivnicu. Kúrenie je elektrické. Nachádza sa tu garáž, parkovisko. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a zimná záhrada.
Radstadt
274
Na predaj. Tento dom pozostáva z 3 poschodí, má rozlohu 274 m², celkovo má 13 iz. Pozemok má rozlohu 983 m². orientovaný na juho-východ. Dom má 1 {argument} Bathroom {argument} Shower. Dom má 1 (104 m²) (109 m²) 1 jedáleň (60 m²) miestnosť na hranie, pivničnú kobku, pivnicu a suterén. Kúrenie je elektrické. Nachádza sa tu garáž, parkovisko 4 miestá. K nehnuteľnosti prináleží záhrada, navyše má aj bazén. Cena: (vrátane poplatkov realitnej kancelárii).
Westendorf
433
Na predaj. Táto pekná vila pozostáva z 3 poschodí, má rozlohu 433 m², celkovo má 8 izieb. Vila je situovaná v novostavbe. Pozemok má rozlohu 1062 m², je s vínnou pivnicou mimo domu. Táto nehnuteľnosť má drevené parkety dlaždice, má svoj vlastný krb. Vila má 1 {argument} Equipped {argument} Furnished {argument} Kitchenette. Vila má 2, 1 jedáleň, práčovňu, pivnicu, suterén a vínnu pivnicu. Kúrenie je podlahové. Nachádza sa tu garáž, parkovisko a prístrešok na autá. K nehnuteľnosti prináleží záhrada vírivku. Cena: (vrátane poplatkov realitnej kancelárii). Rovnako sa tu nachádza aj fitnes centrum.
Semmering
482
Na predaj. Táto vila má rozlohu 482 m², celkovo má 6 izieb. Pozemok má rozlohu 2041 m², je so skladom. Vila sa nachádza na tichom mieste, je orientovaná južne a slnečnou stranou. Vila ponúka výhľad panoramatický výhľad; v okolí je mestská hromadná doprava. Vila je dobre presvetlená a slnečná. Táto nehnuteľnosť má drevené parkety dlaždice, má svoj vlastný krb. Vila má 1 {argument} Furnished {argument} Kitchenette. Vila má 2, 1 jedáleň a práčovňu viacero odkladacích priestorov : pivničnú kobku, komoru a pivnicu a navyše má aj zariadenú povalu. Nachádza sa tu garáž, parkovisko a prístrešok na autá. K nehnuteľnosti prináleží záhrada, verandu a loggiu, navyše má aj bazén. K vybaveniu patrí televízia.
Oggau am Neusiedler See
45
Na predaj. Tento dom má rozlohu 45 m², celkovo má 2 izby. Dom má 1 kuchyňu. Dom má 1. Nachádza sa tu súkromn. Domáce zvieratá sú povolené.
Mattsee
160
Na predaj. Tento dom pozostáva z 3 poschodí, je zariadený v modernom štýle, má rozlohu 160 m², celkovo má 5 izieb. Dom bol nedávno postavený, bol zrekonštruovaný. Pozemok má rozlohu 360 m². Dom sa nachádza v príjemnom prostredí. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má vlastný krb. Dom má Furnished kuchy. Dom má 1, 2 jedálne, pivnicu a suterén. Kúrenie je samostatné, plynové a podlahové. Nachádza sa tu garáž, parkovisko. K nehnuteľnosti prináleží záhrada s rozlohou 310 m², má (310 m²) vírivku. K vybaveniu patrí televízia.
Deutschlandsberg
656
Na predaj. Tento dom pozostáva z 2 poschodí, má rozlohu 656 m², celkovo má 15 iz. Dom bol zrekonštruovaný v 2000. Pozemok má rozlohu 4000 m². V okolí je mestská hromadná doprava. Dom nemá susedov. Táto nehnuteľnosť má drevené parkety. Dom má Furnished kuchy. Dom má 1 pracovňu (20 m²) pivnicu a suterén. Kúrenie palivom. Nachádza sa tu parkovisko. K vybaveniu patrí televízia.
Kirchberg in Tirol
420
Na predaj. Tento dom má rozlohu 420 m², celkovo má 6 izieb. Pozemok má rozlohu 750 m², je s vínnou pivnicou mimo domu. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má vlastný krb. Dom má 1 kuchyňu. Dom má suterén a vínnu pivnicu. Nachádza sa tu garáž. Dom má vírivku.