House za Kúpiť, Monako - 10 výsledky

Na predaj. Tento vybavený dom má rozlohu 74 m², celkovo má 2 izby a z toho 1 spálňu. Dom je orientovaný západne. Nehnuteľnosť sa nachádza na 2 poschodí, je tu výťah, ponúka výhľad do záhrady. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} 1 {argument} Separated. Dom má 1, 1 pracovňu, pivnicu a suterén. Dom má klimatizáciu. Vstup je zabezpečený vrátnikom. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a loggiu (24 m²).
Monako
22147
Na predaj. Tento dom má rozlohu 147 m², celkovo má 3 izby a z toho 2 spálňe. Dom bol zrekonštruovaný. Nie sú potrebné žiadne práce. Dom sa nachádza uprostred záhrady. Nehnuteľnosť sa nachádza na 3 poschodí, je tu výťah, ponúka výhľad na more ; v okolí je obchod, more, park. Dom má 1 {argument} 2 {argument} Bathroom {argument} WaterRoom. Dom má 1, šatník, pivnicu a suterén. Nachádza sa tu garáž. Dom má verandu.
Monako
12100
Na predaj. Tento dom má rozlohu 100 m², celkovo má 3 izby a z toho 2 spálňe. Dom je orientovaný južne. Nehnuteľnosť sa nachádza na 4 poschodí, ponúka pekný panoramatický výhľad na more. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} 1 {argument} Separated. Dom má 1, pivnicu a suterén. Dom má klimatizáciu. Dom má verandu (13 m²).
Na predaj. Tento dom má rozlohu 110 m², celkovo má 5 izieb a z toho 4 spálňe. Dom bol zrekonštruovaný. Nehnuteľnosť sa nachádza na 11 poschodí, je tu výťah ; v okolí je more. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} Open {argument} Shower {argument} Separated. Dom má klimatizáciu. Dom má terasu (16 m²).
Na predaj. Tento dom má rozlohu 64 m², celkovo má 3 izby a z toho 2 spálňe. Dom bol zrekonštruovaný. Nie sú potrebné žiadne práce. Nehnuteľnosť sa nachádza na 12 poschodí, je tu výťah, ponúka výhľad na more ; v okolí je obchod. Dom má 1 {argument} Open {argument} 2. Dom má 1. Vstup je zabezpečený vrátnikom. Dom má verandu (16 m²).
Monako
34198
Na predaj. Tento dom má rozlohu 198 m², celkovo má 5 izieb a z toho 4 spálňe. Dom bol zrekonštruovaný. Nehnuteľnosť sa nachádza na 2 poschodí, je tu výťah. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} Open {argument} 3. Dom má 1 jedáleň a pivnicu. Nachádza sa tu parkovisko. K nehnuteľnosti prináleží záhrada.
Na predaj. Tento dom má rozlohu 63 m², celkovo má 2 izby a z toho 1 spálňu. Je tu výťah, ponúka pekný panoramatický výhľad na more ; v okolí je more. Dom je dobre presvetlený a slnečný. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} Shower. Dom má 1. Vstup je zabezpečený, je zabezpečený vrátnikom. Dom má verandu.
Na predaj. Tento dom má rozlohu 72 m², celkovo má 2 izby a z toho 1 spálňu. Dom bol postavený v 1973. Je tu výťah, ponúka výhľad na more. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} 1. Dom má 1 (60 m²) šatník. Vstup je zabezpečený vrátnikom. Nachádza sa tu garáž. Dom má verandu (12 m²), navyše má aj bazén.
Na predaj. Tento dom má rozlohu 222 m², celkovo má 4 izby a z toho 3 spálňe. Dom bol postavený v 1983 a bol zrekonštruovaný. Nehnuteľnosť sa nachádza na 7 poschodí, je tu výťah. Dom je dobre presvetlený a slnečný. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} Separated {argument} Bathroom {argument} Shower. Dom má 1, šatník, pivnicu a suterén. Vstup je zabezpečený, je zabezpečený vrátnikom. Dom má verandu, navyše má aj bazén. Rovnako sa tu nachádza aj fitnes centrum.
Na predaj. Tento dom je zariadený v modernom štýle, má rozlohu 745 m², celkovo má 10 iz a z toho 7 spálňe. Dom je orientovaný juho-východne. Nehnuteľnosť sa nachádza na 12 poschodí, ponúka pekný panoramatický výhľad na more. Dom má pivnicu a suterén. Vstup je zabezpečený vrátnikom. Nachádza sa tu 14 miestá. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a verandu.