House za Kúpiť, Maroko - 3 996 výsledky

Fés
22140
Na predaj. Tento dom pozostáva z 2 poschodí, má rozlohu 140 m², celkovo má 4 izby a z toho 2 spálňe. Dom je v dobrom stave, rok výstavby je 1951 a bol zrekonštruovaný. Nehnuteľnosť sa nachádza na 2 poschodí. Dom je dobre presvetlený. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má mezanín. Dom má 1 {argument} 2 {argument} 2. Dom má 1 pracovňu a 4 odkladacie priestory : skrine a komoru. Dom má klimatizáciu. Nachádza sa tu parkovisko. K nehnuteľnosti prináleží vnútorný dvor. Je tu internetové pripojenie.
Na predaj. Táto vila má rozlohu 189 m², celkovo má 3 izby. Vila má 1 {argument} Equipped {argument} 3. Vila má 3. Vila má klimatizáciu. Vstup je zabezpečený. Nachádza sa tu parkovisko. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a súkromná záhrada s rozlohou 10 m², má (10 m²), navyše má aj bazén. Rovnako sa tu nachádza aj tenisový kurt.
Na predaj. Táto vila je zariadená v modernom štýle, celkovo má 6 izieb. Vila bola nedávno postavená. Vila ponúka pekný panoramatický výhľad; v okolí je park. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má vlastný krb. Vila má 1 {argument} Equipped {argument} 5 {argument} Bathroom {argument} Hammam. Vila má 2, 1 jedáleň a šatník. Vstup je zabezpečený vrátnikom. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží uzatvorená záhrada, navyše má aj bazén. K vybaveniu patrí hammam.
Asilah
41 100
Na predaj. Táto pekná vila má rozlohu 1100 m², celkovo má 5 izieb. Vila ponúka pekný panoramatický výhľad. Vila má 1 {argument} 4. Vila má 1, 1 jedáleň, práčovňu a suterén. Vstup je zabezpečený. Nachádza sa tu parkovisko 2 miestá. K nehnuteľnosti prináleží záhrada barbecue, navyše má aj bazén.
Na predaj. Tento dom má rozlohu 500 m², celkovo má 4 izby. Je situovaný na poslednom poschodí. Dom má 4. Nachádza sa tu parkovisko.
Na predaj. Táto pekná vybavená vila má rozlohu 1196 m², celkovo má 5 izieb. Nehnuteľnosť je so studňou. Vila má 1 {argument} 4. Vila má 1. K nehnuteľnosti prináleží záhrada, navyše má aj bazén.
Na predaj. Táto vila má celkovo 4 izby. Rekonštrukcia je potrebná. Vila má 2.
Na predaj. Tento dom pozostáva z 2 poschodí, je zariadený v tradičnom štýle, má rozlohu 35 m², celkovo má 1 izbu. Je situovaný na poslednom poschodí. Táto nehnuteľnosť má dlaždice. Dom má 1 {argument} 1.
Asilah
41 100
Na predaj. Táto vila má rozlohu 1100 m², celkovo má 5 izieb. Vila má 4. Nachádza sa tu parkovisko. Vila má barbecue.
Cabo Negro
41 500
Na predaj. Táto vila má rozlohu 1500 m², celkovo má 5 izieb. Vila bola zrekonštruovaná. Vila má 4.