House za Kúpiť, Malta - 18 výsledky

Na predaj. Táto farma 1 poschodia, má rozlohu 360 m², celkovo má 7 izieb a z toho 3 spálňe. Farma je dobre presvetlená. Farma má 1 {argument} Open {argument} Bathroom {argument} Shower. Farma má 1. K nehnuteľnosti prináleží vnútorný dvor a verandu, navyše má aj bazén.
Na predaj. Tento dom pozostáva z 1 poschodia, má rozlohu 2199 m², celkovo má 43 iz a z toho 5 spálňe. Dom bol postavený v 1980. Nehnuteľnosť je so skladom. Dom má 1 {argument} Separated kuchyňu. Dom má 1 a komoru. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží vnútorný dvor a verandu, navyše má aj bazén.
Na predaj. Tento dom má celkovo 4 izby a z toho 5 spálňe. Dom ponúka výhľad do záhrady. Dom má Bathroom {argument} Shower. Dom má 1, 1 pracovňu, práčovňu a pivničnú kobku. Nachádza sa tu garáž 2 miestá. Dom má barbecue, navyše má aj bazén.
Na predaj. Tento dom pozostáva z 1 poschodia, má rozlohu 405 m², celkovo má 8 izieb a z toho 4 spálňe. Dom bol zrekonštruovaný. V okolí je občianska vybavenosť. Dom má Bathroom {argument} Shower. Dom má 1 pracovňu a práčovňu. Dom má klimatizáciu. Nachádza sa tu garáž 2 miestá. Dom má verandu, navyše má aj bazén.
Na predaj. Tento vybavený dom je zariadený v štýle duplexu má rozlohu 269 m², celkovo má 6 izieb a z toho 3 spálňe. Dom sa nachádza uprostred záhrady.. Nachádza sa tu garáž 10 miestá. K nehnuteľnosti prináleží vnútorný dvor a verandu, navyše má aj bazén.
Na predaj. Tento dom má rozlohu 249 m², celkovo má 5 izieb a z toho 3 spálňe. Dom bol zrekonštruovaný. Nachádza sa tu schodisko. Jedná sa o nehnuteľnosť, v ktorej sa nachádzajú trámy. Dom má 1 {argument} Open {argument} Kitchenette. Dom má 1, 1 jedáleň a 1 pracovňu. K nehnuteľnosti prináleží dvor a záhrada, navyše má aj bazén.
Na predaj. Tento dom má rozlohu 299 m², celkovo má 18 iz a z toho 5 spálňe. Nehnuteľnosť je so skladom. Nachádza sa tu schodisko, ponúka výhľad do záhrady ; v okolí je občianska vybavenosť. Dom je dobre presvetlený a slnečný. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorej strop je zdobený, má svoj vlastný krb mezanín. Dom má 1 kuchyňu. Dom má 1, 1 jedáleň a šatník a 1 odkladací priestor : skrine a komoru. Dom má verandu.
Na predaj. Tento dom má rozlohu 2999 m², celkovo má 18 iz a z toho 5 spálňe. Nehnuteľnosť je s práčovňou. Dom ponúka pekný výhľad. Dom má 1 {argument} Equipped kuchyňu. Dom má 1, 1 pracovňu a miestnosť na hranie. Nachádza sa tu garáž 2 miestá. K nehnuteľnosti prináleží záhrada, vnútorný dvor a verandu, navyše má aj bazén.
Na predaj. Tento kompletne vybavený dom má rozlohu 1099 m², celkovo má 8 izieb a z toho 3 spálňe. Nachádza sa tu schodisko, ponúka výhľad na more. Dom má dvojité okná. Dom má 1 kuchyňu. Dom má 1, miestnosť na hranie, práčovňu a šatník. Dom má klimatizáciu. Vstup je zabezpečený alarmom. Nachádza sa tu garáž 2 miestá. K nehnuteľnosti prináleží vnútorný dvor barbecue, má verandu, navyše má aj bazén.
Na predaj. Tento jednopodlažný dom má rozlohu 1299 m², celkovo má 11 iz a z toho 6 spálňe. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} Separated kuchyňu. Dom má 1 a 1 jedáleň. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží záhrada, vnútorný dvor a verandu, navyše má aj bazén.