House za Kúpiť, Lotyšsko - 199 výsledky

Piņķi
Bezdelīgu iela, 14
22
Na predaj. Tento nezariadený dom pozostáva z 2 poschodí, celkovo má 3 izby a z toho 2 spálňe. Dom bol nedávno postavený, je príjemný a je situovaný v novostavbe, rok výstavby je 2017. Pozemok má rozlohu 308 m², je so skladom. Dom sa nachádza v dedine, v príjemnom prostredí a na tichom mieste. V okolí je obchod, občianska vybavenosť. Táto nehnuteľnosť je v zastaralom štýle, má stierky. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} Gas {argument} 2 {argument} Bathroom {argument} WaterRoom. Dom má 1 a komoru. Kúrenie je plynové. Vstup je zabezpečený, je zabezpečený bezpečnostnou službou. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a súkromný park, navyše má aj bazén. Cena je 60€ (EUR). Rovnako sa tu nachádza aj fitnes centrum.
Piņķi
Bezdelīgu iela
34
Na predaj. Tento nezariadený dom pozostáva z 2 poschodí, celkovo má 5 izieb a z toho 4 spálňe. Dom bol nedávno postavený a je situovaný v novostavbe, rok výstavby je 2016 a bol zrekonštruovaný. Pozemok má rozlohu 308 m², je so skladom. Dom sa nachádza v dedine a na tichom mieste. V okolí je obchod, občianska vybavenosť. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má stierky. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} 3 {argument} Bathroom {argument} WaterRoom. Dom má 1 2 odkladacie priestory : komoru. Nachádza sa tu prístrešok na autá. K nehnuteľnosti prináleží dvor, záhrada a súkromný park, navyše má aj bazén vírivku. Cena je 250000€ (EUR).
Piņķi
Bezdelīgu iela, 19
34
Na predaj. Tento nezariadený dom pozostáva z 2 poschodí, celkovo má 5 izieb a z toho 4 spálňe. Dom bol nedávno postavený, je príjemný a je situovaný v novostavbe, rok výstavby je 2017. Pozemok má rozlohu 608 m², je so skladom. Dom sa nachádza v dedine, v príjemnom prostredí a na tichom mieste. V okolí je obchod, občianska vybavenosť. Táto nehnuteľnosť je v zastaralom štýle, má stierky. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} Gas {argument} 3 {argument} Bathroom {argument} WaterRoom. Dom má 1 a komoru. Kúrenie je plynové. Vstup je zabezpečený, je zabezpečený bezpečnostnou službou. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a súkromný park, navyše má aj bazén. Cena je 60€ (EUR). Rovnako sa tu nachádza aj fitnes centrum.
Piņķi
Bezdelīgu iela, 9
34
Na predaj. Tento nezariadený dom pozostáva z 2 poschodí, celkovo má 5 izieb a z toho 4 spálňe. Dom bol nedávno postavený, je príjemný a je situovaný v novostavbe, rok výstavby je 2017. Pozemok má rozlohu 308 m², je so skladom. Dom sa nachádza v dedine, v príjemnom prostredí a na tichom mieste a má 1 balkón. V okolí je obchod, občianska vybavenosť. Táto nehnuteľnosť je v zastaralom štýle, má stierky. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} Gas {argument} 3 {argument} Bathroom {argument} WaterRoom. Dom má 1 a komoru. Kúrenie je plynové. Vstup je zabezpečený, je zabezpečený bezpečnostnou službou. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a súkromný park, navyše má aj bazén. Cena je 60€ (EUR). Rovnako sa tu nachádza aj fitnes centrum.
Piņķi
Bezdelīgu iela, 13
34
Na predaj. Tento nezariadený dom pozostáva z 2 poschodí, celkovo má 5 izieb a z toho 4 spálňe. Dom bol nedávno postavený, je príjemný a je situovaný v novostavbe, rok výstavby je 2017. Pozemok má rozlohu 308 m², je so skladom. Dom sa nachádza v dedine, na tichom mieste a v príjemnom prostredí. V okolí je obchod, občianska vybavenosť. Táto nehnuteľnosť je v zastaralom štýle, má stierky. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} Gas {argument} 3 {argument} Bathroom {argument} WaterRoom. Dom má 1 a komoru. Kúrenie je plynové. Vstup je zabezpečený, je zabezpečený bezpečnostnou službou. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a súkromný park, navyše má aj bazén. Cena je 60€ (EUR). Rovnako sa tu nachádza aj fitnes centrum.
Piņķi
Bezdelīgu iela, 17
34
Na predaj. Tento nezariadený dom pozostáva z 2 poschodí, celkovo má 5 izieb a z toho 4 spálňe. Dom bol nedávno postavený, je príjemný a je situovaný v novostavbe, rok výstavby je 2017. Pozemok má rozlohu 308 m², je so skladom. Dom sa nachádza v dedine, na tichom mieste a v príjemnom prostredí a má 1 balkón. V okolí je obchod, občianska vybavenosť. Táto nehnuteľnosť je v zastaralom štýle, má stierky. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} Gas {argument} 3 {argument} Bathroom {argument} WaterRoom. Dom má 1 a komoru. Kúrenie je plynové. Vstup je zabezpečený, je zabezpečený bezpečnostnou službou. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a súkromný park, navyše má aj bazén. Cena je 60€ (EUR). Rovnako sa tu nachádza aj fitnes centrum.
Na predaj. Dom bol postavený v 2008. Pozemok má rozlohu 5005 m².
Riga
Ķengarags, Malnavas iela
Na predaj. Dom je v dobrom stave, rok výstavby je 1936. Pozemok má rozlohu 762 m². Nachádza sa tu garáž 2 miestá. K nehnuteľnosti prináleží záhrada.
Garkalne
Ziedu iela
Na predaj. Dom je situovaný v novostavbe. Pozemok má rozlohu 3500 m². Dom má dvojité okná. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má stierky. Dom má 1 {argument} WaterRoom {argument} Hammam. Dom má práčovňu. Kúrenie je plynové. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží dvor. K vybaveniu patrí hammam.
Sigulda
Lakstīgalas iela
Na predaj. Dom bol postavený v 1939. Pozemok má rozlohu 4747 m², je s prístavbou. Táto nehnuteľnosť má drevené parkety. Dom má Bathroom {argument} Shower. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží dvor a verandu.