House za Kúpiť, Jamajka - 7 výsledky

Na predaj. Tento dom 1 spálňu. Dom má 1. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a verandu, navyše má aj bazén vírivku.
Na predaj. Tento dom 5 spálňe. Dom bol zrekonštruovaný. Dom má 1 {argument} 6. Dom má 1 a 1 jedáleň. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží vnútorný dvor a verandu, navyše má aj bazén.
Mandeville
Ingleside Drive
566 000
Na predaj. Tento dom má rozlohu 6000 m², celkovo má 6 izieb a z toho 6 spálňe. Nachádza sa tu schodisko. Dom je dobre presvetlený. Dom má 1 {argument} 5 {argument} Bathroom {argument} Shower. Dom má 1 a 1 jedáleň. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží záhrada.
Na predaj. Tento dom 1 spálňu. Dom má 1. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a verandu, navyše má aj bazén vírivku. Cena je 3200000$ (USD).
Na predaj. Tento dom 1 spálňu. Dom má 1. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a verandu, navyše má aj bazén vírivku. Cena je 3500000$ (USD).
Svätý Tomáš
2
Na predaj. Tento vybavený dom pozostáva z 2 poschodí, celkovo má 3 izby a z toho 2 spálňe. Nehnuteľnosť je s prístavbou a skladom. Nachádza sa tu schodisko. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má stierky, strop je zdobený, na podlahe sa nachádzajú dlaždice. Dom má 1 {argument} Bathroom {argument} Shower. Dom má 1, 1 jedáleň, 1 pracovňu, práčovňu, šatník, skrine a komoru. Vstup je zabezpečený alarmom. K nehnuteľnosti prináleží záhrada barbecue, má verandu vírivku. Cena je 186520€ (EUR).
Na predaj. Tento vybavený dom 5 spálňe. Nehnuteľnosť je s hosťovským domom. V okolí je občianska vybavenosť. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} 8 {argument} Bathroom {argument} Shower. Dom má 1. Dom má verandu, navyše má aj bazén. Cena je 6200000$ (USD). K ostatným výhodám patrí spoločenská miestnosť, fitnes centrum a tenisový kurt.