House za Kúpiť, Írsko - 4 993 výsledky

Limerick
Clounlehard
332 000
Na predaj. Tento jednopodlažný dom 2 poschodí, má rozlohu 2000 m², celkovo má 3 izby a z toho 3 spálňe. Strecha je škridlicová. Nehnuteľnosť je s ateliérom. Dom sa nachádza na tichom mieste. V okolí je občianska vybavenosť. Dom má prestrešenú terasu. Táto nehnuteľnosť je navrhnutá architektom, má stierky, na podlahe sa nachádzajú drevené parkety. Dom má 1 {argument} 3 {argument} Bathroom {argument} Shower. Dom má 1 a povalu. Kúrenie je drevom. K nehnuteľnosti prináleží záhrada. K vybaveniu patrí telefón.
Lismore
3146
Na predaj. Tento dom má rozlohu 146 m², celkovo má 4 izby a z toho 3 spálňe. Dom bol zrekonštruovaný. Nehnuteľnosť je s prístavbou. Nie sú potrebné žiadne práce. V okolí je more. Dom má 2. Nachádza sa tu súkromná garáž. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a súkromná záhrada.
Kerry Airport
4
Na predaj. Tento dom má celkovo 5 izieb a z toho 4 spálňe. Nehnuteľnosť je so skladom. Dom má dvojité okná. Dom má 1 {argument} Open {argument} Bathroom {argument} Shower. Dom má 2, 1 jedáleň, práčovňu a šatník a 1 odkladací priestor : skrine, komoru a povalu. Kúrenie je plynové a drevom. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží uzatvorená záhrada.
Na predaj. Tento dom má celkovo 5 izieb a z toho 4 spálňe. Dom sa nachádza na tichom mieste. Dom ponúka pekný výhľad; v okolí je občianska vybavenosť. K nehnuteľnosti prináleží záhrada.
Ranelagh
54 Sandford Road, Ranelagh, Dublin 6,Dublin
5
Na predaj. Tento dom má celkovo 11 iz. Dom sa nachádza v príjemnom prostredí. V okolí je mestská hromadná doprava, občianska vybavenosť. Dom má 5. Dom má práčovňu. Cena je 900000€ (EUR).
Ballsbridge
25 Ailesbury Road, Ballsbridge, Dublin 4,Dublin
3
Na predaj. Tento dom pozostáva z 3 poschodí, celkovo má 5 izieb. Nehnuteľnosť je so skladom. Nachádza sa tu schodisko, ponúka výhľad do záhrady ; v okolí je občianska vybavenosť. Dom má prestrešenú terasu vďaka čomu je dobre presvetlený a slnečný. Táto nehnuteľnosť je v zastaralom štýle, má okrasný strop, na podlahe sa nachádzajú dlaždice, má svoj vlastný krb. Dom má 1 {argument} 3 {argument} Bathroom {argument} Shower. Dom má 2, 1 jedáleň, 4 pracovne, práčovňu, šatník, špajzu a komoru. Nachádza sa tu súkromné parkovisko. Cena je 2950000€ (EUR). K ostatným výhodám patrí spoločenská miestnosť.
Ranelagh
109 Moyne Road, Ranelagh, Dublin 6,Dublin
Na predaj. Tento vybavený dom má celkovo 5 izieb. Dom sa nachádza na tichom mieste. Nachádza sa tu schodisko, ponúka výhľad do záhrady ; v okolí je občianska vybavenosť. Dom má dvojité okná vďaka čomu je dobre presvetlený a slnečný. Táto nehnuteľnosť je v zastaralom štýle, má okrasný strop, na podlahe sa nachádzajú drevené parkety, má svoj vlastný krb. Dom má 2 {argument} Oven {argument} TumbleDryer {argument} Fridge a Hood {argument} HotPlate {argument} Bathroom {argument} WaterRoom. Dom má 1, práčovňu a skrine. Kúrenie je plynové. Nachádza sa tu parkovisko. Dom má verandu. Cena je 935000€ (EUR).
Killiney
9 Springhill Park, Killiney,Dublin
4
Na predaj. Tento vybavený dom má celkovo 4 izby. Dom sa nachádza na tichom mieste. Nachádza sa tu schodisko. Dom má presklennú stenu vďaka čomu je dobre presvetlený a slnečný. Táto nehnuteľnosť má dlaždice, má svoj vlastný krb. Dom má 1 {argument} Oven, Fridge, Sink a Hood {argument} HotPlate {argument} 4 {argument} Bathroom {argument} WaterRoom. Dom má 1, práčovňu, skrine a povalu. Nachádza sa tu súkromné parkovisko. K nehnuteľnosti prináleží záhrada, súkromná záhrada a vnútorný dvor. Cena je 695000€ (EUR).
Coolock
1B Ballyshannon Road, Coolock, Dublin 5,Dublin
2
Na predaj. Tento vybavený dom je zariadený v modernom štýle, celkovo má 4 izby. Dom bol nedávno postavený a je situovaný v novostavbe. V okolí je občianska vybavenosť. Dom má dvojité okná vďaka čomu je dobre presvetlený a slnečný. Táto nehnuteľnosť má drevené parkety. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} 2 {argument} Bathroom {argument} Shower. Dom má 1 a 1 jedáleň. Kúrenie je plynové. Vstup je zabezpečený alarmom. K nehnuteľnosti prináleží uzatvorená záhrada. Cena je 245000€ (EUR).
Coolock
2 Castle Elms, Coolock, Dublin 17,Dublin
2
Na predaj. Tento vybavený dom pozostáva z 3 poschodí, celkovo má 3 izby. V okolí je občianska vybavenosť. Dom má dvojité okná. Táto nehnuteľnosť má drevené parkety. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} Gas {argument} 2. Dom má 1, 1 jedáleň a 1 pracovňu. Kúrenie je plynové. Nachádza sa tu parkovisko. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a vnútorný dvor. Cena je 135000€ (EUR).