House za Kúpiť, Egypt - 3 výsledky

Na predaj. Tento dom má celkovo 3 izby a z toho 2 spálňe. Dom sa nachádza na tichom mieste. V okolí je obchod. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} Oven, Microwave, Fridge a Sink {argument} HotPlate {argument} Bathroom {argument} Shower. Dom má 1 a skrine. Dom má klimatizáciu. Vstup je zabezpečený bezpečnostnou službou a vrátnikom. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a vnútorný dvor barbecue, má verandu, navyše má aj bazén. K vybaveniu patrí televízia. Je tu internetové pripojenie.
Na predaj. Tento dom má celkovo 6 izieb a z toho 5 spálňe. Dom bol zrekonštruovaný. Strecha je škridlicová. Dokončovacie práce sú potrebné. Dom má 1 kuchyňu. Dom má 2, 1 jedáleň a šatník. K nehnuteľnosti prináleží záhrada barbecue, má verandu, navyše má aj bazén. Cena je 300000€ (EUR).
Šarm aš-Šajch
3
Na predaj. Tento kompletne vybavený dom má celkovo 4 izby a z toho 3 spálňe. Dom má 1 {argument} Bathroom {argument} Shower. Dom má 1 pracovňu. K nehnuteľnosti prináleží záhrada, súkromná záhrada a verandu, navyše má aj súkromný bazén. Cena je 240000€ (EUR). Rovnako sa tu nachádza aj fitnes centrum.