House za Kúpiť, Cyprus - 316 výsledky

Latsia
Latsia, Lefkosia (Nicosia),
160
Na predaj. Tento dom má rozlohu 60 m², celkovo má 1 spálňu. Dom bol postavený v 1985. Dom sa nachádza na tichom mieste. V okolí je občianska vybavenosť (38). Dom má kuchyňu, v ktorej je Oven {argument} 1. K nehnuteľnosti prináleží súkromná záhrada, navyše má aj spoločný bazén. Rovnako sa tu nachádza aj telocvičňa.
Na predaj. Tento dom má rozlohu 400 m², celkovo má 4 spálňe. Dom bol postavený v 2013. Nehnuteľnosť je s práčovňou. Dom sa nachádza uprostred záhrady. Nehnuteľnosť sa nachádza na 1 poschodí prízemí. Dom má 1 {argument} 1 {argument} 2. Dom má 1, 1 jedáleň, 1 pracovňu, práčovňu a suterén. Nachádza sa tu garáž. Dom má verandu.
Aglantzia
23470
Na predaj. Táto vila má rozlohu 470 m², celkovo má 3 spálňe. Vila bola postavená v 2006. Je možné pristavať parkovisko. Vila má 1 balkón. Vila má 2 {argument} 3. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží súkromná záhrada barbecue, navyše má aj bazén.
Dali
23185
Na predaj. Tento pekný jednopodlažný dom 2 poschodí, má rozlohu 185 m², celkovo má 3 spálňe. Dom je situovaný v novostavbe, rok výstavby je 2013. Je možné pristavať parkovisko. Dom má 1 balkón. Je situovaný na prízemí. Dom má dvojité okná. Táto nehnuteľnosť má dlaždice. Dom má 2 {argument} Bathroom {argument} WaterRoom {argument} 3. Kúrenie je na solárnu energiu. Nachádza sa tu garáž 1 miesto. Dom má verandu.
Na predaj. Táto vila pozostáva z 3 poschodí, má rozlohu 410 m², celkovo má 5 spálňe. Vila sa nachádza na tichom mieste. Vila ponúka pekný výhľad na more. Vila má dvojité okná. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má vlastný krb. Vila má 1 {argument} Open {argument} 5 {argument} Bathroom {argument} Hammam. Vila má 1 jedáleň, šatník, suterén a vínnu pivnicu. Vila má klimatizáciu. K vybaveniu patrí hammam. Rovnako sa tu nachádza aj fitnes centrum. Vila je vybavená solárnymi panelmi.
Na predaj. Táto vybavená vila 4 spálňe. Vila sa nachádza na tichom mieste. Nachádza sa tu schodisko ; v okolí je občianska vybavenosť. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má vlastný krb. Vila má 1 {argument} 5 {argument} Bathroom {argument} WaterRoom. Vila má 1, 1 pracovňu, práčovňu a skrine. Vila má klimatizáciu. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží záhrada barbecue, navyše má aj bazén.
Na predaj. Táto kompletne vybavená vila pozostáva z 2 poschodí, celkovo má 4 spálňe. Vila ponúka pekný výhľad na more. Vila má dvojité okná. Vila má 1 {argument} Open {argument} 5 {argument} Bathroom {argument} WaterRoom. Vila má 1 jedáleň, práčovňu, skrine a suterén. Vila má klimatizáciu. K nehnuteľnosti prináleží záhrada barbecue, má verandu, navyše má aj bazén. Vila je vybavená solárnymi panelmi.
Pyla, Larnaka, Larnaca,
17600
Na predaj. Tento pekný dom má rozlohu 600 m², celkovo má 7 spálňe. Dom bol postavený v 2002. Nehnuteľnosť je s morom. Dom sa nachádza v príjemnom prostredí. Dom ponúka pekný výhľad na more ; v okolí je more (12). Dom má Furnished {argument} 1 {argument} 3. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží súkromná záhrada, navyše má aj bazén.
Germasogeia
Germasogeia, Lemesos, Limassol,
61 000
Na predaj. Tento pekný vybavený dom pozostáva z 3 poschodí, má rozlohu 1000 m², celkovo má 6 spálňe. Dom bol postavený v 1980. Nehnuteľnosť je s morom. Dom sa nachádza uprostred dvora a uprostred záhrady. Je situovaný na prízemí, je tu výťah, ponúka panoramatický výhľad do záhrady a na hory ; v okolí je more (55). Dom nemá susedov. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má vlastný krb. Dom má 3 {argument} 1 {argument} Bathroom {argument} Hammam. Dom má 3, 1 pracovňu a 3 pracovne a 2 odkladacie priestory suterén. Nachádza sa tu garáž 2 miestá. Dom má verandu, navyše má aj bazén. K vybaveniu patrí hammam.
Germasogeia
Germasogeia, Lemesos, Limassol,
71 000
Na predaj. Tento dom pozostáva z 2 poschodí, má rozlohu 1000 m², celkovo má 7 spálňe. Dom bol postavený v 2012. Nehnuteľnosť je so skladom. Nachádza sa tu schodisko ; v okolí je občianska vybavenosť (55). Dom má dvojité okná. Táto nehnuteľnosť má drevené parkety. Dom má 2 {argument} Kitchenette {argument} Oven {argument} Bathroom {argument} Shower {argument} Hammam. Dom má 1, 1 pracovňu, miestnosť na hranie, práčovňu a šatník a 2 odkladacie priestory : komoru. Dom má klimatizáciu. Vstup je zabezpečený alarmom. Nachádza sa tu garáž 2 miestá. K nehnuteľnosti prináleží súkromná záhrada, navyše má aj bazén. K vybaveniu patrí televízia a hammam. K ostatným výhodám patrí knižnica a fitnes centrum.