House za Kúpiť, Chorvátsko - 204 výsledky

Motovun
189
Na predaj. Tento pekný dom je zariadený v tradičnom štýle, má rozlohu 189 m², celkovo má 5 izieb. Pozemok má rozlohu 1843 m². Dom nemá susedov. Táto nehnuteľnosť má drevené parkety dlaždice, má svoj vlastný krb. Dom má 1 {argument} Bathroom {argument} Shower. Dom má 1 jedáleň, špajzu a pivničnú kobku. Kúrenie je elektrické a má tiež klimatizáciu. Dom má barbecue, navyše má aj bazén. K vybaveniu patrí televízia.
Na predaj. Tento dom pozostáva z 4 poschodí, má rozlohu 112 m², celkovo má 5 izieb. Dom bol zrekonštruovaný. Táto nehnuteľnosť je z kameňa, na podlahe sa nachádzajú drevené parkety dlaždice. Dom má Furnished {argument} Separated. Dom má 1 a pivničnú kobku. Dom má terasu (14 m²). Cena je 185000€ (EUR).
Vižinada
160
Na predaj. Tento pekný dom je zariadený v tradičnom štýle, má rozlohu 160 m², celkovo má 5 izieb. Pozemok má rozlohu 1152 m². Táto nehnuteľnosť má dlaždice, má svoj vlastný krb. Dom má 1 {argument} Bathroom {argument} Shower. Dom má 1 jedáleň, špajzu a pivničnú kobku. Dom má klimatizáciu. Nachádza sa tu parkovisko. Dom má barbecue, navyše má aj bazén. K vybaveniu patrí televízia.
Općina Oprtalj
160
Na predaj. Tento dom je zariadený v modernom štýle, má rozlohu 160 m², celkovo má 5 izieb. Dom ponúka pekný výhľad. Táto nehnuteľnosť je z kameňa, na podlahe sa nachádzajú drevené parkety dlaždice, má svoj vlastný krb.. Dom má 1 jedáleň. Dom má klimatizáciu. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží záhrada s rozlohou 200 m² barbecue, má (30 m²), navyše má aj bazén. K vybaveniu patrí televízia.
Bužinija
110
Na predaj. Tento dom má rozlohu 110 m², celkovo má 3 izby. Pozemok má rozlohu 920 m². Rekonštrukcia je potrebná. V okolí je more (5 m), občianska vybavenosť (1000 m). Nachádza sa tu súkromn.
Motovun
160
Na predaj. Tento dom je zariadený v modernom štýle, má rozlohu 160 m², celkovo má 6 izieb. Dom ponúka pekný výhľad. Táto nehnuteľnosť je z kameňa, na podlahe sa nachádzajú drevené parkety dlaždice, má svoj vlastný krb. Dom má Furnished kuchy. Dom má 1 jedáleň a pivničnú kobku. Dom má klimatizáciu. K nehnuteľnosti prináleží záhrada s rozlohou 340 m² barbecue, navyše má aj bazén. K vybaveniu patrí televízia.
Bužinija
80
Na predaj. Tento nezariadený dom má rozlohu 80 m², celkovo má 3 izby. Pozemok má rozlohu 306 m². Dom je dobre izolovaný. Táto nehnuteľnosť je z kameňa, na podlahe sa nachádzajú dlaždice, má svoj vlastný krb. Dom má Furnished kuchy. Dom má 1, 1 jedáleň a pivničnú kobku. Dom má klimatizáciu. Nachádza sa tu parkovisko 2 miestá. K nehnuteľnosti prináleží záhrada, navyše má aj bazén. K vybaveniu patrí televízia.
Kaštelir
117
Na predaj. Tento dom má rozlohu 117 m², celkovo má 4 izby. Dom bol zrekonštruovaný. Pozemok má rozlohu 158 m². Dom ponúka pekný výhľad; v okolí je more (7 km). Dom nemá susedov. Táto nehnuteľnosť je z kameňa.. Dom má klimatizáciu.
Nova Vas
67
Na predaj. Tento dom má rozlohu 67 m², celkovo má 3 izby. Nehnuteľnosť sa nachádza na 1 poschodí, ponúka výhľad na more. Táto nehnuteľnosť má dlaždice. Dom má 1 {argument} Furnished kuchyňu. Dom má 1. Dom má klimatizáciu. Nachádza sa tu parkovisko. K vybaveniu patrí televízia.
Ičići
260
Na predaj. Tento pekný dom má rozlohu 260 m², celkovo má 8 izieb. Pozemok má rozlohu 400 m². Dom ponúka pekný výhľad na more ; v okolí je more (10 minúty). Táto nehnuteľnosť má drevené parkety dlaždice, má svoj vlastný krb. Dom má 1 {argument} Open kuchyňu. Dom má 1 a pivničnú kobku. Dom má klimatizáciu. Dom má barbecue, má (60 m²), navyše má aj bazén. K vybaveniu patrí televízia.