House za Kúpiť, Bulharsko - 23 výsledky

Na predaj. Tento dom má celkovo 4 izby a z toho 3 spálňe. Strecha je škridlicová. Dom má dvojité okná. Táto nehnuteľnosť má dlaždice. Dom má 1 {argument} Sink {argument} Shower. Dom má 1 a 1 jedáleň. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží záhrada barbecue.
Na predaj. Tento jednopodlažný dom 2 izby a z toho 1 spálňu. V okolí je more. Dom má 1. Nachádza sa tu súkromné parkovisko. K nehnuteľnosti prináleží záhrada.
Plenimir
13130
Na predaj. Táto vila je zariadená v štýle duplexu má rozlohu 130 m², celkovo má 3 spálňe. Vila je situovaná v novostavbe, bola zrekonštruovaná. Pozemok má rozlohu 3000 m², je s prístavbou a skladom. Nie sú potrebné žiadne práce. Vila sa nachádza na tichom mieste a má 1 balkón. Vila má 1 {argument} 1 {argument} Bathroom {argument} Shower. Vila má 1, 1 pracovňu, komoru a pivnicu. Vila má klimatizáciu. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a súkromná záhrada, navyše má aj bazén vírivku. K vybaveniu patrí televízia. Je tu internetové pripojenie cez WIFI.
Na predaj. Tento nezariadený dom má celkovo 6 izieb a z toho 5 spálňe.. Cena je 135000€ (EUR).
Na predaj. Tento nezariadený dom má celkovo 4 izby a z toho 3 spálňe. Dom má 2 {argument} Bathroom {argument} Shower. Cena je 109533€ (EUR).
Na predaj. Tento nezariadený dom má celkovo 3 izby a z toho 2 spálňe. V okolí je more. Dom má kuchyňu, v ktorej je Oven. Dom má klimatizáciu. Dom má spoločný bazén. Cena je 75000€ (EUR).
Na predaj. Tento dom má celkovo 5 izieb a z toho 4 spálňe. Dom bol zrekonštruovaný. Dom má dvojité okná. Dom má 1 {argument} 3. Dom má 1. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží záhrada. Cena je 98000€ (EUR).
Na predaj. Tento dom má celkovo 3 izby a z toho 2 spálňe. Dom bol zrekonštruovaný. Dom ponúka pekný výhľad na hory. Cena je 15000€ (EUR).
Na predaj. Tento dom má celkovo 4 izby a z toho 3 spálňe. Dom je príjemný. V okolí je občianska vybavenosť. Dom má dvojité okná. Dom má 1 kuchyňu. Dom má 1. Nachádza sa tu parkovisko 5 miestá. K nehnuteľnosti prináleží záhrada, navyše má aj bazén. Cena je 117671€ (EUR). K vybaveniu patrí televízia.
Slnečné pobrežie
1
Na predaj. Tento dom má celkovo 2 izby a z toho 1 spálňu. V okolí je more (50 m), občianska vybavenosť. Dom je slnečný. Vstup je zabezpečený. K nehnuteľnosti prináleží záhrada, navyše má aj bazén. Cena je 70000€ (EUR). Rovnako sa tu nachádza aj fitnes centrum.