House za Kúpiť, Bahamy - 112 výsledky

Kamalame Cay Beachfront Home For Sale
22
Na predaj. Tento dom 2 spálňe. Dom bol zrekonštruovaný. Dom ponúka výhľad na more. Táto nehnuteľnosť má drevené parkety. Dom má 2 {argument} Bathroom {argument} Shower. K nehnuteľnosti prináleží vnútorný dvor a verandu.
New Providence
Condo in Paradise Island
32
Na predaj. Tento dom 2 spálňe. Dom bol postavený v 2008. V okolí je občianska vybavenosť. Dom má 3 {argument} Bathroom {argument} Shower. Vstup je zabezpečený vrátnikom. Dom má bazén vírivku. Rovnako sa tu nachádza aj fitnes centrum.
Freeport
Pikes Close
54390
Na predaj. Tento dom má rozlohu 390 m², celkovo má 4 spálňe. Dom má 5. Nachádza sa tu garáž 2 miestá. Dom má bazén.
Freeport
#33 Shoreline
65260
Na predaj. Tento kompletne vybavený dom má rozlohu 260 m², celkovo má 5 spálňe. Dom je situovaný v novostavbe. Dom sa nachádza na tichom mieste. Dom má 6. K nehnuteľnosti prináleží záhrada.
New Providence
Port New Providence
33
Na predaj. Tento kompletne vybavený dom 3 spálňe. Nehnuteľnosť je s hosťovským domom. Dom sa nachádza na tichom mieste. V okolí je občianska vybavenosť. Dom má 1 {argument} Sink {argument} 3. Dom má 1 jedáleň. Nachádza sa tu garáž 2 miestá. K nehnuteľnosti prináleží súkromná záhrada, uzatvorená záhrada, vnútorný dvor a verandu, navyše má aj bazén. Rovnako sa tu nachádza aj tenisový kurt.
Freeport
33 Pike's Close
54593
Na predaj. Tento dom má rozlohu 593 m², celkovo má 4 spálňe. Dom bol zrekonštruovaný. Dom má 1 {argument} 5 {argument} Bathroom {argument} Shower. Nachádza sa tu garáž. Dom má bazén.
Freeport
Doubloon Road
54282
Na predaj. Tento vybavený dom má rozlohu 282 m², celkovo má 4 spálňe. Nehnuteľnosť je s hosťovským domom. V okolí je more, občianska vybavenosť. Dom má 5. K nehnuteľnosti prináleží záhrada, vnútorný dvor a verandu, navyše má aj bazén. Rovnako sa tu nachádza aj fitnes centrum a tenisový kurt.
Harbour Island
Strawberry House, Harbour Island
33
Na predaj. Tento dom 3 spálňe. Dom bol postavený v 1840. Dom sa nachádza v príjemnom prostredí. Dom ponúka pekný výhľad. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} 3 {argument} Bathroom {argument} Shower. Dom má 1. Dom má verandu, navyše má aj bazén. K vybaveniu patrí televízia.
Freeport
110 Sea Shell Lane
871 313
Na predaj. Tento dom má rozlohu 1313 m², celkovo má 7 spálňe. Dom ponúka pekný výhľad na more. Dom má 8. Dom má 1 a 1 pracovňu. K nehnuteľnosti prináleží záhrada, navyše má aj vyhrievaný bazén.
Na predaj. Tento kompletne vybavený dom 6 spálňe. Nehnuteľnosť je s hosťovským domom. Dom ponúka pekný výhľad na jazero ; v okolí je občianska vybavenosť. Dom má 6. Dom má verandu, navyše má aj bazén vírivku. Rovnako sa tu nachádza aj tenisový kurt.