House za Kúpiť, Austrália - 11 304 výsledky

Bellbowrie
Sweetgum Street 14
24
Na predaj. Tento pekný dom 4 spálňe. Pozemok má rozlohu 1034 m², je s ateliérom. V okolí je občianska vybavenosť. Dom má strešný svetlík vďaka čomu je dobre presvetlený. Dom má 1 {argument} Open {argument} 2 {argument} Bathroom {argument} Shower {argument} Hammam {argument} Separated. Dom má 1 a 1 jedáleň. Dom má klimatizáciu. Nachádza sa tu 2 miestá. Dom má bazén. K vybaveniu patrí hammam.
Hinchinbrook
Tingha Close 20
14
Na predaj. Tento vybavený dom 4 spálňe. V okolí je obchod. Dom má 1 {argument} Kitchenette {argument} 1 {argument} Bathroom {argument} Shower. Dom má 1. Dom má klimatizáciu. Nachádza sa tu garáž 1 miesto. K nehnuteľnosti prináleží záhrada.
Na predaj. Tento dom 5 spálňe. Dom má 2. Dom má 1. Dom má klimatizáciu. Nachádza sa tu garáž 2 miestá. K nehnuteľnosti prináleží vnútorný dvor a verandu. Dom je vybavený solárnymi panelmi.
Edens Landing
Valerie Close 1
25
Na predaj. Tento dom pozostáva z 3 poschodí, celkovo má 5 spálňe. Pozemok má rozlohu 996 m², je so skladom. Dom ponúka pekný výhľad; v okolí je obchod. Dom má 1 {argument} Fridge {argument} 2 {argument} Bathroom {argument} Shower. Dom má 1, 1 jedáleň, skrine a komoru. Dom má klimatizáciu. Vstup je zabezpečený. K nehnuteľnosti prináleží záhrada, vnútorný dvor a verandu.
Nerang
Kowhai Place 1/3
23
Na predaj. Tento dom 3 spálňe. Dom bol zrekonštruovaný. Pozemok má rozlohu 145 m². Nie sú potrebné žiadne práce Rekonštrukcia je potrebná. V okolí je občianska vybavenosť. Dom má 1 {argument} Open {argument} 2 {argument} Bathroom {argument} Shower. Vstup je zabezpečený. Nachádza sa tu garáž.
Beaconsfield
Moran Court 13/55
13
Na predaj. Tento pekný dom 3 spálňe. V okolí je obchod, more. Dom je dobre presvetlený a slnečný. Dom má 1 {argument} Oven {argument} 1 {argument} Bathroom {argument} Shower {argument} Separated. Dom má 1. Dom má klimatizáciu. Vstup je zabezpečený. Nachádza sa tu parkovisko. K nehnuteľnosti prináleží záhrada.
Plympton
Marion Road 20/385
12
Na predaj. Tento dom 2 spálňe. orientovaný na sever. V okolí je mestská hromadná doprava, občianska vybavenosť. Dom je dobre presvetlený. Dom má 1 {argument} Oven {argument} 1 {argument} Bathroom {argument} Shower. Dom má 1. Nachádza sa tu súkromné parkovisko.
Na predaj. Tento pekný dom pozostáva z 18 poschod, celkovo má 3 spálňe. Nehnuteľnosť je so skladom. Dom ponúka výhľad na záliv ; v okolí je mestská hromadná doprava. Dom má 1 {argument} Open {argument} 2. Dom má komoru. Dom má klimatizáciu. Vstup je zabezpečený. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží záhrada a zimná záhrada. Domáce zvieratá sú povolené Domáce zvieratá nie sú povolené.
Yeronga
Aranui Street 10
37
Na predaj. Tento dom 7 spálňe. Pozemok má rozlohu 721 m², je so skladom. Dom sa nachádza v slepej uličke a na tichom mieste. Dom ponúka pekný výhľad na jazero ; v okolí je mestská hromadná doprava, občianska vybavenosť. Jedná sa o nehnuteľnosť, v ktorej sa nachádzajú trámy. Dom má 1 {argument} HotPlate {argument} 3 {argument} Bathroom {argument} Shower. Dom má 1, 1 pracovňu, skrine a komoru. Nachádza sa tu 2 miestá. Dom má bazén.
Na predaj. Tento dom 3 spálňe. Dom je situovaný v novostavbe. Pozemok má rozlohu 683 m². Dom sa nachádza na tichom mieste. Dom má 1. Vstup je zabezpečený. Nachádza sa tu parkovisko.