House za Kúpiť, Andorra - 9 výsledky

La Massana
Carretera
172
Na predaj. Tento dom pozostáva z 3 poschodí, má rozlohu 172 m², celkovo má 3 izby. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má vlastný krb. Dom má 1 {argument} Equipped kuchyňu. Dom má 1 jedáleň a pivničnú kobku. Nachádza sa tu 1 miesto.
La Massana
Carretera
140
Na predaj. Táto vila pozostáva z 3 poschodí, má rozlohu 140 m², celkovo má 3 izby. Chata má 1 {argument} Equipped {argument} Separated kuchyňu. Chata má 1 jedáleň, práčovňu, šatník, pivničnú kobku a povalu. Nachádza sa tu 1 miesto. K nehnuteľnosti prináleží záhrada s rozlohou 20 m².
La Massana
Carretera
150
Na predaj. Tento dom pozostáva z 3 poschodí, má rozlohu 150 m², celkovo má 4 izby. Dom sa nachádza na tichom mieste. Dom ponúka pekný výhľad na hory ; v okolí je obchod, mestská hromadná doprava, občianska vybavenosť. Dom nemá susedov. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má vlastný krb mezanín. Dom má 1, 1 jedáleň a pivničnú kobku. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží vnútorný dvor.
Na predaj. Tento vybavený dom pozostáva z 2 poschodí, je zariadený v štýle duplexu má rozlohu 107 m², celkovo má 3 izby. Dom ponúka výhľad panoramatický výhľad; v okolí je obchod, mestská hromadná doprava, občianska vybavenosť. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má vlastný krb. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} Open kuchyňu. Dom má 1 jedáleň a 2 odkladacie priestory : pivničnú kobku.
Erts
Calle
97
Na predaj. Tento dom má rozlohu 97 m², celkovo má 3 izby. Dom je v dobrom stave. Dom sa nachádza na tichom mieste. Dom ponúka výhľad na hory ; v okolí je obchod, mestská hromadná doprava, občianska vybavenosť. Dom je dobre presvetlený. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má vlastný krb.. Dom má 1 jedáleň a pivničnú kobku. Nachádza sa tu garáž.
La Massana
Urbanización
88
Na predaj. Tento dom má rozlohu 88 m², celkovo má 3 izby. Dom sa nachádza na tichom mieste. Dom ponúka výhľad na hory ; v okolí je obchod, mestská hromadná doprava, občianska vybavenosť. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má vlastný krb. Dom má 1 {argument} Open kuchyňu. Dom má 1 jedáleň a pivničnú kobku. Nachádza sa tu garáž. K nehnuteľnosti prináleží záhrada.
La Massana
Urbanización
100
Na predaj. Tento vybavený dom pozostáva z 2 poschodí, je zariadený v štýle duplexu má rozlohu 100 m², celkovo má 2 izby. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má vlastný krb. Dom má 1 {argument} Equipped kuchyňu. Dom má 1 jedáleň a pivničnú kobku. Nachádza sa tu 1 miesto.
Mas de Ribafeta
Urbanización
80
Na predaj. Tento vybavený dom pozostáva z 1 poschodia, je zariadený v americkom štýle, má rozlohu 80 m², celkovo má 2 izby. V okolí je obchod, mestská hromadná doprava, občianska vybavenosť. Dom je dobre presvetlený. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má vlastný krb. Dom má 1 {argument} Equipped kuchyňu. Dom má 1 a pivničnú kobku. Nachádza sa tu garáž.
Canillo
Urbanización
70
Na predaj. Tento dom má rozlohu 70 m², celkovo má 2 izby. Dom ponúka pekný výhľad na hory ; v okolí je obchod, občianska vybavenosť. Jedná sa o nehnuteľnosť, ktorá má vlastný krb. Dom má 1 {argument} Equipped {argument} Open kuchyňu. Dom má 1 jedáleň a pivničnú kobku. Nachádza sa tu garáž.